לה בלה לוגו שחור

חברת "לה בלה בריידל" רואה חשיבות עליונה במתן שירות שוויוני לכלל לקוחותינו לרבות גולשי אתר האינטרנט ועל כן "לה בלה בריידל", בית אופנה לכלות " משקיעה מאמצים ומשאבים רבים לצורך הנגשת אתר האינטרנט שלה.

במסגרת מאמצים אלו הוטמעו באתר רכיבי נגישות הכוללים:

תקינה – האתר מותאם לצפייה ונתמך על ידי הדפדפנים השכיחים.

תוכן – תוכן האתר נכתב בצורה פשוטה וברורה. התכנים באתר מחולקים למספר רמות תוכן כאשר כל רמת תוכן מחולקת לנושאים שונים.

קישורים – הקישורים באתר מונגשים באופן שניתן לזהותם.

תמונות – שימוש בטקסט חלופי לתמונות.

עיצוב – באתר הוטמעו עיצובים מותאמים לגולשים עם לקויות ראיה.

מבנה האתר – מבנה האתר מושתת על ניווט נוח וברור ותפריטי מידע הבנויים באמצעות רשימות כדי לאפשר התמצאות פשוטה ומהירה באתר.

תפריט הנגשה – באתר הותקן תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחה של כפתורי ההנגשה.
האפשרויות בתפריט ההנגשה:
-ניווט על-ידי מקלדת.
-מעבר לטופס יצירת קשר.
-שליטה על גודל הפונט באתר.
-עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים.
-בחירת ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה או בהיר.
-בחירה בהתאמת תצוגה לעיוורי צבעים.
-מעבר להצהרת הנגישות.
-סגירת רכיב הנגישות.

לנוחותכם הסבר על דרכי הגלישה באתר באמצעות מקלדת:
לצורך הגדלת התצוגה באתר – ניתן להגדיל את התצוגה באתר על-ידי לחיצה בו זמנית על המקשים "Ctrl" ו- "+". כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ על המקשים "Ctrl" ו- "-". כמו כן יש אפשרות לשנות את גודל הפונטים באתר על-ידי לחיצה על כפתורי הגדלת/הקטנת פונט שנמצאים בתפריט הנגישות.
לצורך הפעלת האתר באמצעות מקלדת – גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה על מקש ה- Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד ולחיצה על מקש ה- Enter תפעיל את הקישור המסומן.

סייג לנגישות
חשוב לנו לציין כי למרות המאמצים שאנו משקיעים להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים (בין אם מקורם באתרים אחרים ו/או עקב מגבלות טכנולוגיות). כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר האינטרנט של חברתנו לכלל לקוחותינו לרבות אנשים עם מוגבלויות אנו ממשיכים במאמצים לשמר ולשפר את רמת הנגישות באתר ככל האפשר, מתוך ראייה של שוויון זכויות ושוויון הזדמנויות לכלל הגולשים.
צרו עמנו קשר
במידה וחרף מאמצנו נתקלתם בקושי, נשמח לקבל כל תגובה, רעיון והצעה בנושא הנגישות באמצעות טופס יצירת קשר באתר. כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר צרפו בבקשה פרטים מלאים ככל שניתן:
תיאור הבעיה בה נתקלתם.
מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
באיזה עמוד גלשתם?
באיזה דפדפן גלשתם

פרסום מידע אודות הסדרי נגישות
"לה בלה בריידל" רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל לקוחותיה ובשיפור השירות ללקוחות עם מוגבלות. לשם כך, ארגוננו פועל ומקדם את נושא הנגישות.
"לה בלה בריידל" רואה בלקוחות עם מוגבלות, לקוחות שווי זכויות, הזכאים להנות מנגישות מלאה לנכסי ושרותי החברה. במידה ויש לכם שאלות, הצעות שיפור נשמח לקבל את פנייתכם ולסייע

נגישות פיזית בסניף הרשת:
הסטודיו שלנו נמצא ביוסף לישנסקי 7, ראשון לציון בקומה השניה, הגישה הינה באמצעות מעלית של הבניין ו/או באמצעות המדרגות, למעלית ניתן להכניס כיסא גלגלים בגודל סטנדרטי וניתן גם לנוע איתו בחופשיות ברוב מתחם הסטודיו, ניתן לקבל את כל המידע רשום ללקוחותינו כבדי השמיעה, כמובן שישנם ספות נוחות שבהם ניתן לקבל את כל המידע. נשמח להשתפר במה שניתן כך שאם יש לכם הצעה לייעול הנגישות בסניף נשמח ליישם אותו במיידי.

מורשת נגישות:
רעות גולדשטיין
0526504435
[email protected]

תאריך עדכון הצהרת נגישות: 17/10/2023